DARMOWA DOSTAWA DOSTĘPNA JESZCZE TYLKO

Dni
Godzin
Minut
Sekund

  CENA I PAKIETY

  ZAWARTOŚĆ

  OPINIE

  FAQ

  KUP TERAZ

(LUB DO MOMENTU WYCZERPANIA PROMOCYJNYCH PAKIETÓW)

PROMOCJA TRWA JESZCZE TYLKO PRZEZ

Dni
Godzin
Minut
Sekund

  PAKIET WIRTUALNY
  "UZALEŻNIENIE OD SŁODYCZY"

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Skorzystaj z wielkanocnej promocji i kup najnowsze (zaktualizowane) wydanie bestsellerowej książki w pakiecie zawierającym ebooka i audiobooka.


Zdobądź przewodnik, który pomógł tysiącom osób. Skorzystaj ze sprawdzonych metod i uwolnij się od swojego "Słodkiego Problemu"!


Oferta ograniczona ilościowo i czasowo (koniec promocji 1 kwietnia o 20:00)!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI


LICZBA POZOSTAŁYCH PROMOCYJNYCH PAKIETÓW

0/100

  59 zł zamiast 128 zł

  59 zł to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  WIELKANOCNA PROMOCJA (taniej o 69 zł)

  * Promocyjna cena obowiązuje tylko do końca sierpnia

Image

  PEŁNY WIRTUALNY UOS = EBOOK + AUDIOBOOK

  59 zł zamiast 128 zł

KUP TERAZ
Pozostała liczba pakietów: 0/100

  W RAMACH PAKIETU OTRZYMASZ:

  59 zł to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  PAKIET WIRTUALNY UOS
  EBOOK + AUDIOBOOK

KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE

  * Promocyjna cena obowiązuje tylko do końca sierpnia

 • EBOOK "UOS"
 • AUDIOBOOK "UOS"

ŁĄCZNA WARTOŚĆ

128

  WARTOŚĆ CAŁEGO PAKIETU

AUDIOBOOK "UOS"
59 zł
(sprawdź aktualną cenę)

EBOOK "UOS"
69 zł
(sprawdź aktualną cenę)


Cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem bestsellerowy przewodnik, który od swojej premiery doczekał się już kilkukrotnej reedycji i tłumaczenia na język angielski.

  Skuteczne narzędzia do zmiany nawyków

  UZALEŻNIENIE OD SŁODYCZY

ZOBACZ OPINIE CZYTELNIKÓW

PATRONI MEDIALI KSIĄŻKI

ZOBACZ OPINIE CZYTELNIKÓW

Utrzymanie nowych nawyków

Wejście w indywidualny model odżywiania

Zmiana zachowania

Odzyskanie kontroli nad swoimi zachowaniami

IconIconIconIcon

Zatrzymanie procesu

5 STOPNIOWY MODEL ZMIANY NAWYKÓW

Icon

Książka składa się z dwóch części: teoretycznej (poznasz mechanizmy stojące za pociągiem do słodkiego) i praktycznej (otrzymasz gotowy plan działania i dowiesz jak wprowadzić nową wiedzę do swojego życia).


To lektura obowiązkowa dla każdej osoby zmagającej się z uzależnieniem od wszechobecnego cukru.

SPECJALIŚCI - dietetycy, żywieniowcy, psychologowie, terapeuci, lekarze etc.

Osoby z nadwagą lub otyłością

Osoby zajadające stres

Osoby z zaburzeniami odżywiania

Osoby z insulinoopornością
lub cukrzycą typu 2

Osoby jedzące pod wpływem emocji

  Kto znajdzie w środku coś dla siebie?

Psychodietetyk, wykładowca akademicki i autor bestsellerowych publikacji poświęconych odżywianiu. Zawodowo specjalizuje się w pomocy przy zmianie nawyków żywieniowych, uzależnieniu od słodyczy i żywności komfortowej. Od lat towarzyszy swoim pacjentom w procesie wychodzenia z zaburzeń odżywiania o różnym stopniu nasilenia. Współpracuje zarówno z osobami zdrowymi, jak i dotkniętymi różnymi stanami chorobowymi.


Od lat z powodzeniem pomaga pacjentom nawiązywać zdrowe relacje z jedzeniem.

  Autor książki

MIKOŁAJ CHOROSZYŃSKI

  Co o książce sądzą kupujący?

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

  Co o książce sądzą kupujący?

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Icon

Dla mnie bomba. Książka pomogła mi podejść zupełnie inaczej niż dotychczas do zmiany jednego z nawyków, których u siebie nie lubię. I nie chodzi o słodycze - w tej publikacji znajdziecie sposoby na zmianę, autor wcale tak mocno się na słodyczach nie skupia, jak sugeruje to tytuł :)

IconIcon

Przystępnie przedstawiona wiedza i przydatne wskazówki. Podoba mi się!

Wysoki poziom merytoryczny książki plus przystępny sposób podania treści. Okraszony humorem i przykładami z życia tekst trafia do słuchacza. Autor świetnie czyta, przyjacielski głos wpada do ucha i motywuje do pożegnania ze SŁODKIM...:

  Jeszcze więcej opinii czytelników...

Icon

Wysoki poziom merytoryczny książki plus przystępny sposób podania treści. Okraszony humorem i przykładami z życia tekst trafia do słuchacza. Autor świetnie czyta, przyjacielski głos wpada do ucha i motywuje do pożegnania ze SŁODKIM...:

Icon

Przystępnie przedstawiona wiedza i przydatne wskazówki. Podoba mi się!

Icon

Ta książka ma na celu zmianę naszej relacji z jedzeniem. Autor wyjaśnia temat uzależnienia od cukru od strony ewolucji, fizjonomii, biologii, oraz oczywiście psychologii. Znajdują się w niej praktyczne życiowe porady, wsparcie, oraz pomysły na rozwiązanie swojego cukrowego problemu. Pozostało Wam już tylko czytać tą książkę i wdrażać w życie nowe praktyki żywieniowe.

Icon

Książka w przystępny sposób opisuje to co ważne. Dobry przewodnik w drodze do zmiany nawyków żywieniowych.

Icon

Genialne podejście do osób uzależnionych! Lekko humorystycznie. Po psychologicznym podejściu widać, że autor ma ogromną wiedzę z dziedziny o której pisze. Polecam

Icon

W końcu konkrety! Wyjasnione wszystko od strony biologii, fizjologi a nawet ewolucji, nie tylko psychologiczne motywowanie. Praktyczne, życiowe porady. Książka numer jeden!

Icon

Książka napisana lekko, dzięki czemu bardzo przyjemnie się czyta. Przekazuje maksimum treści w bardzo przystępny sposób

Icon

Wspaniała książka, pomaga zmienić podejście do jedzenia i do życia. Polecam z całego serca, nareszcie mam zdrowy i normalny stosunek do jedzenia, dzięki czemu udało się schudnąć bez większego trudu, a co więcej - czuję się lepiej niż kiedykolwiek.

Icon

Świetna książka napisana w przystępny sposób, zawiera narzędzia do zmiany nawyków

Icon

Brawo dla autora książki. Treść jest oparta o wiedzę, podaną w przystępny sposób i zachęcający do przekazania tej książki w prezencie. Uzależnienia wszelkie, mają u podstawy taki sam przebieg, jak uzależnienie od cukru. Czyta się książkę z przyjemnością o trudnym temacie, jakim jest uzależnienie.

  Co o książce piszą eksperci?

Icon

Bardzo cieszę się, że powoli coraz więcej zaczynamy mówić o odchudzaniu nie jako o konieczności przejścia na dietę, ale o znalezieniu sposobu żywienia, który jest w zgodzie z nami. Podobnie jeśli chodzi o słodycze. Do tej pory najpopularniejszym podejściem radzeniem sobie z zachciankami na słodkie było zakazanie sobie ich i uczestniczenie w wyzwaniach typu 30 dni bez cukru.

MAGDA HAJKIEWICZ

PROF. DR HAB. MED. DARIUSZ WŁODAREK

Autor książki „Uzależnienie od słodyczy” opisuje nie tylko dlaczego lubimy słodki smak i słodycze ale też w jaki sposób kształtowały się ludzkie preferencje żywieniowe, czyli dlaczego jemy i co jemy. W tym celu sięga do badań naukowych oraz wykorzystuje doświadczenie własne w pracy z pacjentami. Opisuje jak zmienić stare, niezdrowe nawyki i jak zaplanować odpowiednią dietę.

Może być i słodko i zdrowo!I taka sama jest ta książka - przyjemna i fachowa!

Zawiera solidną podstawę z faktów o fizjologii, dietetyczne nadzienie doprawione szczyptą psychologii i dodatki w postaci humoru i anegdot.

Sięgnij po nią jeśli potrzebujesz trwałej motywacji do zmiany nawyków.

DR PAWEŁ WOLSKI

Książka Mikołaja to potężna dawka wiedzy nie tylko na temat zdrowego odżywiania ale także na temat procesów fizjologicznych czy psychologicznych które prowadzą do nadmiernego przejadania się. Kompleksowo dowiadujemy się z niej również jak sobie z tym radzić.

PAULINA IHNATOWICZ

Icon

Bardzo cenie fakt, iż treści w książce oparte są na pracach naukowych co czyni te pozycje wyjątkową. Przy okazji książka porusza wiele innych ciekawych zagadnień, które przydadzą się zarówno specjaliście jak i osobie, która chce po prostu zdrowo żyć. Polecam!

Jak bardzo cieszę się, że to podejście zostaje powoli wypierane przez dogłębne zrozumienie mechanizmów, które mogą stać za tym, że z jakiegoś powodu ochota na słodycze jest silniejsza od nas.

Dlatego cieszę się, że powstała taka książka, którą napisał Mikołaj. Książka, która wyjaśnia zależności pomiędzy psychiką a słodyczami i pomaga znaleźć sposoby rozwiązywania ich w zgodzie ze sobą.


Bardzo polecam ją szczególnie osobom, które zmagają się z ogromnymi zachciankami na słodycze i chcą w końcu rozwiązać ten problem jednocześnie nie wywracając swojego życia do góry nogami

Przedstawia szereg praktycznych rad jak ustalić cele i do nich skutecznie dążyć, jak zadbać o motywację oraz jak odzyskać kontrolę nad jedzeniem. Książka napisana jest bardzo przystępnie językiem i adresowana do osób, które chcą zrozumieć emocje jakie wywołuje u nich żywność i wypracować zdrowe nawyki żywieniowe.

IconIcon

  Najczęściej zadawane pytania

  Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób otrzymam pakiet?

Icon

Cały pakiet (ebook i audiobook), zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail natychmiast po zakupie.

Jakie są dostępne formy płatności?

Icon

Za książkę możesz zapłacić w dowolnie wybrany sposób. Do wyboru masz płatność kartą, przelewem ekspresowym, blikiem, przelewem tradycyjnym etc.

ZAMÓW TERAZ

W przypadku dodatkowych pytań, problemów z płatnością lub złożeniem zamówienia, napisz na kontakt@fitmind.pl

Strona, którą przeglądasz może korzystać z plików Cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.